iMotivation představuje 

 

Thanks method

 

 

 

POZNEJTE SÍLU VYZDVIHOVÁNÍ LIDÍ A VYTVOŘTE PROSTOR PRO SMYSLUPLNOST PRÁCE

Speciální sdělení

 

informace, které je dobré vědět a na které Thanks method reaguje

 

 

 • Lidé potřebují pocit užitečnosti
  Lidé mají stále větší potřebu v dnešní zrychlené době plné sociálních postů stále větší potřebu mít pocit užitečnosti a uznání...proto chtěj ty lajky, aby alespoň někdo o nich řekl, že se mu na mě přece něco líbí.
 • Je důležité umět vyzdvihovat své lidi a ukázat jim smysl lidskosti
  Aktuálně začíná po ekonomické krizi, krize lidských zdrojů. Mladá generace má v hlavě úplně jiné mentální vzorce uvažování než dosavadní generace mileniálů a generace postkomunistického režimu a pokud umíte ukázat lidem smysl lidskosti, máte možnost krizí lidských zdrojů v klidu projít bez újmy na velkých ztrátách lidí.
 • Důležitost vztahů a emoční otevřenosti více než, kdy předtím
  Lidi ve firmě drží 2 věci. Peníze a vztahy. Je důležité si uvědomit, že peníze jsou důležité, ale co když máte vztahy s lidmi na otevřené skvělé úrovni? Co když se u vás lidé prostě budou cítít opravdu příjemně a vědí, že se na vás mohou obraátit? Ale opravdu mají ten pocit? Pak konkurence může sice nabízet o 10 Kč na hodinu více a zvednout si tak náklady, ale vás to nemusí zajímat, protože vaši lidé o vás ví, že mají u vás pocit mentální jistoty, která ve skutečnosti silnější než peníze.
 • Jak se to u vás?
  Co když si nejste jistý, zda vaše vztahy ve firmě jsou skutečně zdravé? Nenosí lidé mezi sebou masky? Nemáte pocit, že by lidé nebyli motivováni? Nemyslíte, že lidé by mohli pracovat s větším nasazením a chutí? Nebojíte se, že přijdete v krizi lidských zdrojů o klíčové lidi, pokud konkurence nabídne větší provize nebo hodinový plat o 20 korun? A nebo proto, že toho bude takzvaně moc? A jak to řešit?

Dobrá zpráva je tu Thanks method

 

Speciálně vytvořený proces, který je 100% funkční a vytvoří vám prostor pro zvýšení kvality vztahů na pracovišti. A to díky splnění toho nejdůležitějšího pocitu, který v práci můžete jako zaměstnanec mít. Pocit docenění a užitečnosti.

 

Kořeny vzniku

"Když jsem vedl v roce 2017 ranní meeting v Hamleys, byla přítomna na ukázkovém dni paní Jiřina myslím 60 let. Na začátku se vždy lidí ptám, jak se dnes cítí a ptal jsem se i tentokrát. Když přišla řada na paní Jiřinu, uviděl jsem, že je velmi zaskočená a sotva se vyjádřila. A vyjádřila se dosti dojemně. Že se dnes cítí opravdu jako člověk. Někteří kolegové si povšimnuli, toho jak je Jiřina doajáta. Nic méně meeting pokračoval. Přijde mi zeptat se lidí jak se cítí celkem přirozené a věřím, že mnohým z vás, kteří čtete tyto řádky, také. Ale stala se ovšem ten den zvláštní věc. Nepochopil jsem tu velikost hloubky. Ten den mi přišel dlouhý email, kde Jiřina psala o tom, jak se ráno hezky cítila a jak doma poté plakala, když tento mail psala. Protože ji v životě před tím nikdo nikdy v práci nepoložil otázku, jak se cítí. Děkovala v něm a ohromě se těšila do nové práce. A to mě přivedlo na první zárodky nynějšího uceleného 1 měsíc trvajícího, funkčního procesu. Vytvoření Thanks method"

 

Tomáš Adam, autor Thanks method

Výsledky po absolvování Thanks method 

Vyzdvihovací řeč směrem k lidem, které chcete ocenit a kterým budeme děkovat netradičně avšak moderně, skrze video. Nebojte se ničeho :) 

Uvědomění

díky přípravě na koučovací sezení zjistíte aktuální stav úrovně pozitivního leadershipu a připravíme podklady k natočení Thanks videa

Vyzdvižení

vyzdvihnete netradičně formou speciálně natočeného videa ze sezení, kdy hovořit o pozitivních vlastnostech vašich lidí, na které se společně zaměříme své lidi a dodáte jim pocit tak nezapomenutelný výjmečnosti

Získání důvěry

můžete obnovit nebo posílít důvěru lidí, díky tomu, že ucítí, že jste se více otevřeli jako lidé a vaši zaměstnanci to budou přirozeně zrcadlit.

Loajalita

posílíte loajalitu vašich lidí, protože se budou cítit jako opravdový lidé nikoli čárky (alepspoň na chvíli při nejhorším:)

Otevření se

pootevřete dveře k srdci lidí, protože uvidí, že i vy máte emoce

Téměř na 100% jistý výsledek

téměř jistým výsledkem i když máte nedobré vztahy ve firmě bude vytvořený prostor pro následné posilování těchto vztahů

Výjimečné speiciálně natočené video

Vyzdvihovací řeč směrem k lidem, které chcete ocenit a kterým budeme děkovat netradičně avšak moderně, skrze video, které umí doslova zázraky na poli zvýšení vaší důvěry u lidí

Digitální poradenství od profesionálů z praxe

získáte doporučené know-how jak tento hezký celistvý výsledek opečovávat