iMotivation academy on-line training system

je jednodušší než jednoduchý a pracuje bez přestávky

Co je vlastně iMotivation academy?

iMotivation academy je multifunkční on-line platforma pro neomezený počet uživatelů. iMotivation academy trénuje vaše lidi a hlídá dění ve vaší firmě. A to vše umí i bez vaší přítomnosti.
 

Čtěte dále, protože to nejlepší teprve přijde 🙂

 • 1

  Systém pro praktická rozvojová videa a pracovní sešity pro zapisování akcí, které hodlají lidé udělat

  vlastní video learning je základem každé firmy, která pochopila, že přicházející generace na trh prostě vyrůstá on-line. A také si dost ujíždí na videích - zeptejte se mladého člověka, který drží v ruce smartphone ne na to jestli viděl nějaké video, ale kolik jich viděl. Poté pochopíte potenciál video vdělávání. s iMotivation academy můžete vytvářet rozvojová videa (nebo vám je můžeme vytvořit, protože jsme v tom bez debat nejlepší - v popisu proč nás - vysvětluji), a vidíte kdo, kdy a jaké video viděl). Můžete také vytvářet a jednoduše editovat pracovní sešity, které se objevují pod konkrétním videem
 • 2

  Rozvojová videa připravená pro vás k okamžitému použití zdarma

  trénink pro začínající manažery. Pokud shlédnete tento trénink (dáme vám ho na kukandu zdarma) pak jistě uznáte, že leadership, dovednost klást otázky, mít jasno v rolích, kompetencích a zodpovědnostech je prostě soubor skills pro úspěšné vedení organizace. Nějaké schůzky se občas dějí v restauracích, ne vždy je dobrá obsluha a tak jsme poptali potřeby majitelů restaurací a vytořili komunikační školu pro Gastro (to ale najadete v záložce komunikační škola pro Gastro Modul komunikace ve společnosti - prostor pro váš cookbok, sdílení klíčových informací, sběr zpětné vazby, informace o přečtení - přesný čas a datum Vlastní systém na mystery shopping - pokud patří mystery mezi vaše aktivity, pak jistě oceníte mít svůj vlastní systém. Jednodušše zadáte popis, přidáte vašeho tajného nákupčího a třeba již do 30 minut po provedení akce, můžete mít výsledek on-line   Systém na testování znalostí - víme, že prověřovat stav dovedností je důležité pro udržení "základové desky" v podnikání. Také víme, že už je pryč doba, kdy trenér nebo komisař objíždí týmy po republice a vypisuje s nimi testy. Proto jsme vám vytvořili komisaře v on-line kabátě 
 • 3

  Modul pro klíčovou komunikaci ve společnostI sběr zpětné vazby + prostor pro metodiky

  prostor pro váš cookbok, sdílení klíčových informací, sběr zpětné vazby, informace o přečtení - přesný čas a datum
 • 4

  Vlastní systém na mystery shopping

  pokud patří mystery mezi vaše aktivity, pak jistě oceníte mít svůj vlastní systém. Jednodušše zadáte popis, přidáte vašeho tajného nákupčího a třeba již do 30 minut po provedení akce, můžete mít výsledek on-line
 • 5

  Systém na testování znalostí

  víme, že prověřovat stav dovedností je důležité pro udržení "základové desky" v podnikání. Také víme, že už je pryč doba, kdy trenér nebo komisař objíždí týmy po republice a vypisuje s nimi testy. Proto jsme vám vytvořili komisaře v on-line kabátě 

Ukázkový trailer ready made produktu "škola pro začínající lídry a manažery"

Ukázkový trailer ready made produktu "komunikační škola pro gastro"

Ukázka prostředí udržitelného rozvoje iMotivation Academy

Jak to vlastně všechno vzniklo?

Než Tomáš Adam založil iMotivation s.r.o., pracoval 1 rok jako talentovaný prodejce door to door. Poté 8 let působil ve středním managementu společnosti O2, kde vytvářel prodejní kanály mobilní a fixní divize prodeje na ulici. Díky svému úspěchu se mu povedlo za 3 měsíce přivést tým o 20 lidech, které vedl jako takový silně motivovaný malý vlk z O2 (akorát bez těch prostitutek a tak, přece jenom je to O2, nikoli Wall street, i když..no to je jedno..:) Tomovi pod rukama v O2 prošlo více než 2000 lidí.

Tom byl 3 roky po sobě nejúspěšnějším a nejvýdělečnějším manažerem. Poté vybudoval prodejní organizaci v MLM marketingu Amway na 21% - obrat 0,5 mio / měsíc s cca 350 lidmi.

V roce 2016 přišel s myšlenkou konzultační společnosti, která propojuje moderní způsob video výuky, které dnes používá Google, Microsoft, Apple, Amway, O2 a YouTube, logické že :), a spojuje aktivní vstup do firmy v rámci poradenské činnosti a zavádění procesů, které podporují zdravou firemní kulturu a motivované prostředí.

Spoluzaložil iMotivation a začal sbírat zkušenosti v retailovém segmentu, což byla poslední oblast, kterou chtěl pracovně prozkoumat. Vznikla tedy platforma na video vzdělání, která se postupně vyvíjela na základě zpětné vazby od našich skvělých klientů, kterými jsou například: Albi, Dermacol, Knihy Dobrovský  do aktuální podoby a jaksi se zmultifunkčnila 🙂 hrozný slovo..my víme 🙂

 

Vedle toho měl možnost Tomáš detailně nahlížet do struktur firemní kultury a vytvořil Thanks method, která vytváří prostor pro upevnění vztahů a loajality ve firmě. Naleznete v záložce produkty.

Pár příkladů využití iMotivation academy

Každý zaměstnanec má své povinnosti, které musí dělat. Díky  iMotivation academy máte přehledné prostředí, kam zanesete agendu vašich lidí a zaměstnanec jednoduše vyplní, zda ji splnil či nesplnil.

Potřebujete otestovat prodejní, produktové znalosti či sebrat zpětnou vazbu od svého týmu? Zaneste vše do  iMotivation academy a poté se podívejte v on-line prostředí na výsledek, který již bude vyhodnocen!

Děláte mystery shopping a stále posíláte výstupy mailem?  iMotivation academy vám umožní Vašim mystery shopperům využívat on-line prostředí, kam zanesou místo, datum, jméno a samotný výstup. Vy tak máte výstupy přehledně archivované kdykoli k dispozici.

Potřebujete předat informaci lidem a chcete si ověřit, že jí správně pochopili nebo si sebrat zpětnou vazbu na to, co Vás zajímá? Nahrajte svůj vzkaz v podobě videa nebo textu do  iMotivation academy a informujte své týmy přímo. Pravdivě dohledatelné informace kdykoli si vzpomenete.

Nyní budete mít vše pod kontrolou a uvidíte i to, co jste dosud neviděli. Jako třeba Věra Komárová z Dermacolu.Takže ještě jednou 🙂

 • Rozvojový moderní video trénink, který pro vás pracuje 24 hodin denně, kdykoli a kdekoli a využívají ho přední české společnosti

  Videa si můžete vkládat a natáčet sami nebo vám je rádi za příznivé ceny natočíme a jsme v tom nejlepší, jelikož máme silnou obchodní praxi)
 • Modul na komunikaci klíčových informací se zpětnou vazbou, prostor pro klíčové metodiky

  Popište si procesy, pokud je nemáte a využijte prostředí, které je jednoduché a funkční.
 • Projektové řízení služby - poradenství, tvorba videí

  Naší silnou stránkou je také bez pochyb poskytování okamžitého řešení na problém a velká kreativita v této oblasti krizového managementu.
 • Lepší reklamu pro svou firmu a osobní doporučení zákazníků

  Vzroste-li komunikační úroveň vašich lidí a jsou li motivovaní díky prostoru, který vytvoříte s pomocí Thanks method. Pak vás zákazníci budou milovat!
 • Zvýšení tržeb díky kvalitnější komunikaci se zákazníky

  A kam to vše vede? Ano přesně tak. K možnému zvýšení tržeb a větší konverzi. Tak nebuďte konzervy a pojďte do toho s námi.

Vlastnosti

Přehledné a jednoduché prostředí, kde vidíte aktivitu zaměstnanců

Viditelnost průběžných výsledků díky pracovním sešitům zaměstnanců

Video návod, jak kurz aplikovat k dosažení 100% výsledku

Neustálá dostupnost ať jste kdekoli, stačí internet

Trénink je také velice vhodný jako zaškolovací nástroj pro nové zaměstnance

Informace o cenách na vyžádání.