Nový svět. Svět kreativity a odlišností.

GOM - Gastro on-line motivation

GOM je revoluční vzdělávací program v on-line podobě, který rozvíjí personál kaváren a restaurací v oblasti komunikace se zákazníkem.

Program je postaven tak, aby personál opravdu bavil a přinesl jim nejen komunikační růst. Ale také způsob jak si vydělat více peněz a mít lepší pocit ze své práce.

Vize iMotivation je zlepšovat prostředí v oblasti vztahů mezi lidmi a dovádět je paralelně lidi do fáze, kdy je baví práce, kterou dělají.

Ukázka GOM tak trochu jinak...

Autoři progamu GOM

Radek Petráš
Radek Petráš

Herec, stand up komik a člověk, který má 6 leto praxi v oboru gastronomie

Tomáš Adam
Tomáš Adam

Motivační učitel, firemní konzultant a zakladatel iMotivation

David Král
David Král

Režisér, scénárista, kameraman a datový specialista

Proč jsme program vytvořili?

GOM je nástroj, který pozitivně ovlivní prostředí služeb v oblasti kaváren a restaurací ve zvýšení péče o zákazníky z průzkumu víme, že majitelé prahnou po zlepšení proaktivity personálu a zvyšování zákaznického zážitku, což vám zajistí opětovnou návštěvu a kladnou referenci.

GOM právě toto řeší!

Služby mají jednu výhodu. Pokud je personál poskytuje kvalitně, projeví se to na spropitném. Díky znalostem vycházejících z GOM si lidé vydělají více peněz, které ovšem dává zákazník! Nikoli zaměstnavatel.

Nebavilo nás dívat se na lidi, které práce nebaví. Výraz personálu se s příchodem GOM do vašeho podniku radikálně změní.

Vaši lidé budou počítat spropitné díky skvělému servisu.


Sjednejte si schůzku nebo si napište o více informací