Nový svět. Svět kreativity a odlišností.

COM - Control on-line motivation

COM je multifunkčním nástrojem, který hlídá dění ve vaší firmě bez vaší přítomnosti.
Ano. Od nynějška je tento sen přetaven v realitu.
 
Propad informací a komunikace, kontrola agendy zaměstnanců, on-line mystery shopping, testování znalostí? To vše je COM!

Jak COM vznikl?

COM vytvořil majitel společnosti iMotivation původně pro sebe.

Poté, co zjistil, jak dech beroucí nástroj na kontrolu personálu COM je, se rozhodl, že své tajemství poskytne dále na trh a podělí se o něj s ostatními podnikateli a manažery.


S čím COM pomůže?

Každý zaměstnanec má své povinnosti, které musí dělat. Díky COM máte přehledné prostředí kam zanesete agendu vašich lidí a zaměstnanec jednoduše vyplní, zda ji splnil či nesplnil.

Potřebujete otestovat prodejní, produktové znalosti či sebrat zpětnou vazbu od svého týmu? Zaneste vše do COM a poté se podívejte v on-line prostředí na výsledek, který již bude vyhodnocen!

Děláte mystery shopping a stále posíláte výstupy mailem? COM vám umožní Vašim mystery shopperům využívat on-line prostředí, kam zanesou místo, datum, jméno a samotný výstup. Vy tak máte výstupy přehledně archivované kdykoli k dispozici.

Potřebujete předat informaci lidem a chcete si ověřit, že jí správně pochopili nebo si sebrat zpětnou vazbu na to, co Vás zajímá? Nahrajte svůj vzkaz v podobě videa nebo textu do COM a informujte své týmy přímo. Pravdivě dohledatelné informace kdykoli si vzpomenete.

Nyní budete mít vše pod kontrolou a uvidíte i to, co jste dosud neviděli.


Sjednejte si schůzku nebo si napište o více informací